Inspekcja tv rur i kanalizacji - PPHU "DANKAN" Jaworzno
Inspekcja TV rur i kanalizacji

Inspekcja TV rur i kanalizacji

Dzięki kamerze umieszczonej na specjalnie przygotowanym przewodzie, wprowadzanym przez operatora do wnętrzna rury możliwe jest jej dokładne zlustrowanie. Obraz wyświetla się na monitorze, którym dysponuje operator i zapewnia dokładną wiedzę o stanie kanalizacji / rury.

W ten sposób zlokalizować można uszkodzenie rury lub zapobiec mu dzięki wykryciu nadwyrężeń materiału bądź też zatorów czy szeregu innych zjawisk grożących rozszczelnieniem i kosztowną naprawą.

Inspekcji TV rur i kanalizacji można dokonywać również gdy zachodzi potrzeba „odbioru” nowo wybudowanej sieci. Wówczas sprawdzana jest szczelność sieci, trwałość i szczelność połączeń jak i jakość materiałów użytych do budowy.

Dlaczego warto zdecydować się na Inspekcję TV rur i kanalizacji?

Inspekcja TV rur i kanalizacji gwarantuje bardzo szybką diagnozę problemu przekładającą się na szybką naprawę. Jest to zatem najprostsza droga do rozwiązania problemu ze szczelnością rur i kanalizacji.

Zapis video z kamery może zostać także zapisany na stałym nośniku np. pendrive i poddany dokładnej analizie lub służyć do sporządzenia dokumentacji.
Precyzja informacji pochodzących z zapisu video osiągana jest m.in. dzięki czujnikowi zagłębienia i odległości.

Sprzęt do przeprowadzania inspekcji TV rur i kanalizacji

Firma DANKAN dysponuje standardowym sprzętem do monitorowania rur zarówno 70 mm – 160 mm jak i mikrokamerą służącą do monitorowania mniejszych przewodów oraz zestawem pozwalającym na monitorowanie tras sieci kanalizacyjnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie tej specjalistycznej usługi jaką jest Inspekcja TV rur i kanalizacji oraz odpowiedniemu zapleczu technicznemu możesz powierzyć firmie DANKAN kompleksową usługą związaną z oceną stanu wnętrza rur i kanalizacji.

 

Polityka prywatności