Zajmujemy się wywozem nieczystości płynnych

Dysponujemy samochodami ciśnieniowymi wyposażanymi w zestaw dysz do usuwania każdego rodzaju zanieczyszczeń...

Punktowe bezwykopowe naprawianie kanalizacji

Jesteśmy w stanie wyczyścić każdy rodzaj kanalizacji...

Czyszczenie i udrażnianie rur kanalizacji deszczowej i sanitarnej

Usługi wykonywane maszynami typu RAK-SYSTEM, czyszczenie kanalizacji z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń...

Czyszczenie osadników, inspekcja TV rur i kanalizacji

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do wykonywania w/w zadań...

 
 

Nasza oferta czyli TANIO SZYBKO I PROFESJONALNIE:

Działalność firmy P.P.H.U "DANKAN" jest działalnością serwisowo-usługową w ramach zlecenia lub umowy. Usługi wykonujemy dla zleceniodawców indywidualnych jak i dla Firm. Zasięg działania firmy P.P.H.U "DANKAN" obejmuje cały teren Polski. Oferujemy kompleksowe usługi które wykonujemy maszynami typu RAK-SYSTEM, które umożliwiają czyszczenie kanalizacji z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń / tłuszcze, muł, szmaty, korzenie itp./ Dysponujemy samochodami ciśnieniowymi o wysokich parametrach wyposażanymi w zestaw dysz do usuwania każdego rodzaju zanieczyszczeń i samochodami typu kombi z specjalistycznym osprzętem, posiadamy urządzenia i samochody do inspekcji telewizyjnej kanalizacji.

Jesteśmy w stanie wyczyścić każdy rodzaj kanalizacji:
- Kanalizacja wewnętrzna / piony, przyłącza itp./ wykonana z
różnych materiałów np. PCV, żeliwo, stal, kamionka.
- Kanalizacja zewnętrzna - sanitarna, deszczowa, burzowa.

Czyścimy rury o średnicy od 50 mm - do 1000 mm.

- Czyszczenie i udrażnianie rur kanalizacji deszczowej i sanitarnej.
- Inspekcja TV rur i kanalizacji.
- Czyszczenie osadników.
- Wywóz nieczystości płynnych.
- Czyszczenie zsypów, pionów sanitarnych i łazienkowych.
- Punktowe bezwykopowe naprawianie kanalizacji.

Opis kamery przenośnej:

Przenośne urządzenie do lokalizowania problemu nieszczelnych rur, przecieków kanalizacji oraz zatorów w rurach i ciągach kanalizacyjnych. Dzięki mobilnemu rejestratorowi, wyposażonemu w wodoodporną kamerę z oświetlaczami LED z wbudowanym żyroskopem stabilizującym obraz w poziomie oraz licznikiem długości wysuniętego przewodu z dokładnością do 0,1 metra możesz przeprowadzić analizę wizyjną stanu rurociągów i to wszystko na odległość do 50mb. Wszystko to możemy obejrzeć na wbudowanym 7" monitorze LCD.

Opis kamery samobieżnej:

Kamera samobieżna jest bardzo nowoczesną uchylno-obrotową kamerą. Posiada funkcje automatycznego obrotu wokół osi głowicy umożliwiając dokładną i szybką inspekcję połączenia rur oraz powrotu do położenia zerowego. Oświetlacz zbudowany z białych diod LED o wysokiej jasności zapewnia prawidłowe oświetlenie we wszystkich kierunkach obserwacji. Nowe, opatentowane rozwiązanie uszczelnienia obudowy gwarantuje zdolność prawidłowego działania w bardzo trudnych warunkach. Kamera zbudowana jest z materiałów nieiskrzących. Dodatkowo zestaw wyposażony jest w drukarkę oraz komputer ze specjalistycznym oprogramowaniem inspekcyjnym , umożliwiającym tworzenie raportów inspekcyjnych zawierających opis inspekcji na podstawie norm ATV, grafikę odcinków, wykresy spadków oraz foto-raporty ze zdjęciami newralgicznych punktów. Materiały przygotowane są na płycie CD-R lub DVD.

Opis działania maszyny spiralnej typu RAK:

Maszyna typu RAK jest to urządzenie mechaniczne do przetykania kanalizacji w budynku jak i na zewnątrz, urządzenie to za pomocą spiral o średnicach od 8 do 32 mm jest w stanie usunąć zatory powstałe w pionie jak i w poziomie kanalizacji. Maszyna wyposażona w szereg końcówek potrafi usunąć zatory np: z szmat korzeni papierów i wielu innych materiałów. Zakres działania maszyny wynosi do ok 50mb. Zasada działania polega na szybkim obracaniu się spirali zakończonej odpowiednią końcówką i przeciągniętej prze urządzenie typu Rak.

Opis działania samochodów ciśnieniowych:

Samochody specjalne do czyszczenia kanalizacji przeznaczone są do:
- czyszczenia kanałów o średnicach od 50 do 800mm przy użyciu wysokociśnieniowego układu wodnego, z możliwością jednoczesnego zasysania nieczystości do zbiornika osadu, przy użyciu układu ssąco-tłoczącego, - usuwania zanieczyszczeń i osadów z wpustów ulicznych i studzienek kanalizacyjnych, wypompowywania wody z zalanych piwnic, głębokich dołów, różnego rodzaju zbiorników, - mycia elewacji i niedużych obiektów naziemnych, takich jak pomniki, wiaty przystankowe, a także stanowiska pracy oraz pojazdu, przy użyciu pistoletu wodnego.

Charakterystyka techniczna samochodów:

Wysokociśnieniowy układ wodny z pompą nurnikową pracuje z różnego rodzaju dyszami czyszczącymi i głowicami specjalnymi oraz pistoletem wodnym, wykorzystując strumień wody o odpowiednio wysokim ciśnieniu. Układ przystosowany jest do pracy w temperaturach ujemnych do -15C oraz posiada możliwość usunięcia wody, wydmuchem jej resztek.

Układ ssąco - tłoczący z pompą ssąco - tłoczącą (kompresorem) pracuje z wysięgnikiem i zaworem dolnego ssania, z wykorzystaniem węży ssawnych. Dwukomorowy zbiornik z podziałem na komorę wody czystej i komorę osadu, z możliwością wykorzystania całej objętości zbiornika na wodę czystą, po otwarciu zaworu łączącego obie komory. Zbiornik osadu posiada dennicę otwieraną i zamykaną oraz ryglowaną hydraulicznie. Opróżnianie zbiornika osadu odbywa się za pomocą tłoka połączonego z dennicą, w trakcie jej otwierania. Wciągarka duża napędzana hydraulicznie, z płynną regulacją prędkości obrotowej, odchylana w promieniu 1250mm i kącie wychylenia 180 stopni. Wciągarka wyposażona w wąż wysokociśnieniowy wraz z systemem hydraulicznego wspomagania układania węża w czasie jego nawijania oraz licznik wysuwu węża. Wciągarka mała napędzana hydraulicznie, z płynną regulacją prędkości obrotowej, z wężem wysokociśnieniowym.

Zaświadczenia i otrzymane decyzje:Masz problem z zatkaną kanalizacją?

ZADZWOŃ DO NAS!

Pogotowie kanalizacyjne 24h

Tel: +48 32 616 11 42
Tel.kom: +48 505 570 504

Kontakt

P.P.H.U "DANKAN"
ul. Długoszyńska 14a
43-600 Jaworzno - woj. śląskie

Tel./fax: +48 32 616 11 42
Tel.kom: +48 505 570 504
E-mail: biuro@dankan.eu

© Wszelkie materiały zawartości merytorycznej oraz ilustracje P.P.H.U "DANKAN" 2011 | Projekt szablonu strony ITmaster